NC-Websites
NC-Websites

Deelnemers

 

Heren

Vereniging Plaats Klasse
vv SGV Schildwolde Heren
vv Hoogezand Hoogezand Heren
vv Veelerveen Veelerveen Heren
vv Bato Winschoten Heren
vv Veendam 1894 (1) Veendam Heren
vv Bellingwolde Bellingwolde Heren
vv Holwierde Holwierde Heren
vv ASVB Blijham Heren
vv Farmsum Delfzijl Heren
vv Veendam 1894 (2) Veendam Heren
vv Heeg Heeg Heren
FC Ter Apel '96 Ter Apel Heren
vv Veendam 1894 (zat.) Veendam Heren
DWZ Zuidwending Heren
M.O.V.V. (Kampioen 2017) Midwolda Heren
W.V.V. 1896 (zat.) Winschoten Heren

Dames

Vereniging Plaats Klasse
vv Muntendam (Kampioen 2017) Muntendam Dames
vv Wedde Wedde Dames
sv Borger Borger Dames
vv SGV Schildwolde Dames
W.V.V. 1896 Winschoten Dames
zvv W.M.C. Winschoten Dames
vv HSC Sappemeer Dames
HS '88 (1) Hoogezand Dames
HS '88 (2) Hoogezand Dames
vv Holwierde Holwierde Dames
sc Franeker (2) Franeker Dames
sc Franeker (1) Franeker Dames
vv Heiligerlee Heiligerlee Dames
CVV Oranje Nassau Groningen Dames
sv Lycurgus Groningen Dames
vv Harkemase Boys Harkema Dames

JO-17

Vereniging Plaats Klasse
VVS Oostwold JO-17
SJO AWC (1) Blijham/Wedde JO-17
MOVV Midwolda JO-17
SJO AWC (2) Blijham/Wedde JO-17
W.V.V. 1896 (2) Winschoten JO-17
W.V.V. 1896 (3) Winschoten JO-17
W.V.V. 1896 (1) (Kampioen 2017) Winschoten JO-17

JO-13

Vereniging Plaats Klasse
vv Heiligerlee (Kampioen 2017) Heiligerlee JO-13
W.V.V. 1896 (2) Winschoten JO-13
W.V.V. 1896 (4) Winschoten JO-13
vv Bellingwolde Bellingwolde JO-13
VVS Oostwold JO-13
SG Egels/Popens/Wiesens Aurich (Duitsland) JO-13
W.V.V. 1896 (1) Winschoten JO-13
vv Noordster Oude Pekela JO-13
vv HSC (1) Sappemeer JO-13
vv HSC (2) Sappemeer JO-13
W.V.V. 1896 (3) Winschoten JO-13

JO-15

Vereniging Plaats Klasse
SGV Schildwolde JO-15
vv Veendam 1894 (1) Veendam JO-15
vv Bellingwolde Bellingwolde JO-15
W.V.V. 1896 (1) Winschoten JO-15
SJO B.T.C. Finsterwolde/Beerta JO-15
vv Peize Peize JO-15
SJO B.T.C. (2) Finsterwolde/Beerta JO-15
vv Veendam 1894 (2) Veendam JO-15
vv DVS '33 Ermelo JO-15
vv Heiligerlee Heiligerlee JO-15
W.V.V. 1896 (2) Winschoten JO-15
W.V.V. 1896 (3) Winschoten JO-15
vv HSC (1) Sappemeer JO-15
vv Hoogezand Hoogezand JO-15
vv Noordster (1) Oude Pekela JO-15
vv Noordster (2) Oude Pekela JO-15
M.O.V.V. (1) Midwolda JO-15
M.O.V.V. (2) Midwolda JO-15
vv HSC (2) Sappemeer JO-15

MO-15

Vereniging Plaats Klasse
vv Westerwolde Vlagtwedde MO-15
vv Bato Winschoten MO-15
W.V.V. 1896 Winschoten MO-15
KTP Nieuw Roden Nieuw Roden MO-15

MO-17

Vereniging Plaats Klasse
vv Bato Winschoten MO-17
VVS (2) Oostwold MO-17
VVS (1) Oostwold MO-17
W.V.V. 1896 Winschoten MO-17
SV Pesse (1) Pesse MO-17
vv HSC Sappemeer MO-17
vv SPW Stadskanaal MO-17
vv Nieuw Buinen Nieuw Buinen MO-17
Sc Franeker Franeker MO-17
SV Pesse (2) Pesse MO-17

JO-11

Vereniging Plaats Klasse
W.V.V. 1896 (2) Winschoten JO-11
vv Noordster Oude Pekela JO-11
W.V.V. 1896 (1) Winschoten JO-11
SJO AWC (Kampioen 2017) Blijham/Wedde JO-11
M.O.V.V. (1) Midwolda JO-11
M.O.V.V. (2) Midwolda JO-11
DVC Appingedam JO-11
FC Meppel Meppel JO-11